V krátkosti o mne

Vítam vás na stránke venovanej tým, ktorí sa rozhodli, ako ja, že svoj koníček a životnú záľubu, budú vykonávať i ako svoju profesiu. Moje meno je Lívia Santnerová. Už od detstva som bola zručná a zaujímala ma móda a strihanie. Ako samouk som už od 10tich šila, strihala strihy z časopisu Burda, strihala rodinným členom vlasy a neskôr si strihala i svojho prvého pudlíka. V tej dobe neboli bežné salóny pre psíkov ako dnes. Učila som sa zo zahraničných časopisov. Moja mamina bola kaderníčka a babička krajčírka, tak pravdepodobne po nich som zdedila zručnosť a záujem o tento smer. Otec bol chovateľ a cvičiteľ služobných psov. Ako malé dieťa som s ním navštevovala psie výstavy, kde ma najviac zaujali pudlíci. Prvého výstavného pudlíka som dostala v 12tich. V tej dobe sme ho chodievali strihať a výstavne upravovať do psieho salónu v Brne.

Psia kaderníčka mala so mnou trpezlivosť a celý postup mi ukazovala s „odbornou“ prednáškou. Na moje šťastie ma táto pani zasvätila do profesionálnejšej úpravy ako som bola z časopisov ako samouk zvyknutá. Jej cenné rady a hodiny pozorovania jej práce plnej nadšenia a ochoty ich so mnou zdieľať mi priniesli prvé ovocie v podobe výstavného strihu môjho psa, ktorý som mu sama v 13tich urobila. Celý môj život sa točí a točil okolo psov a ich úprave a pomoci druhým chovateľom a vystavovateľom. Nakoniec som sa rozhodla i pre vlastný salón pre psíkov. Ľudia ma vyhľadávali a vyhľadávajú nie len z celého Slovenska, ale i zo zahraničia a prosili ma, aby som im predala svoje dlhoročné skúsenosti a znalosti. Preto som sa popri otvorení psieho salónu rozhodla i pomáhať druhým a školiť ich, aby si mohli splniť svoj sen a otvoriť si vlastný salón a baviť sa prácou, ktorá ich baví a napĺňa.

Viac o asociácii, alebo inak povedané združení psích salónov a strihačov psov

Ako čas plynul a moju pomoc vyhľadávalo viac a viac záujemcov o moje rady, tak som sa rozhodla všetkých tých, ktorý u mňa absolvovali kurz strihania psov, ale aj všetkých ostatných, ktorý majú záujem, združiť „pod jednu strechu“ a urobiť novú ASOCIÁCIU – ZDRUŽENIE VŠETKÝCH PSÍCH SALÓNOV A STRIHAČOV PSOV. Nemám rada nejaké „žabomyšie války“ a nálepkovanie (ja som od toho, ty od toho, tak sa spolu nebavíme a pod). U nás majú dvere otvorené všetci a nie len tí čo u nás absolvovali kurz strihania psov. Naša asociácia, alebo združenie je otvorené pre všetkých a všetci sú v ňom vítaní. Či si len strihač na vlastnej nohe, alebo vlastníš psí salón, som tu práve pre Teba. Či si robil kurz strihania u nás, alebo v inej organizácii – som tu pre Teba. Nehanbi sa a pridaj sa k nám. U nás si vždy vítaný a radi Ťa prijmeme medzi nás.

Čo získaš členstvom? Členstvom získaš veľa výhod a hlavne zliav. Staneš sa súčasťou veľkej rodiny a zažiješ rodinný prístup na firemnej úrovni. Jednoduchý prístup klientov k salónom/strihačom podľa miesta ich bydliska-regiónu a ďalšie výhody o ktorých sa dozvieš ako člen nášho tímu.

Ako sa stať členom? Stačí vyplniť prihláškový formulár a zaslať nám Tvoje údaje: Názov firmy (IČO), alebo salónu, alebo meno strihača, adresu, telefonický kontakt, webový kontakt, e-mailový kontakt

Koľko to stoji? Prvý rok členstva a zriadenie odkazu na našom webe je pre každého zdarma. Ďalšie roky bude platba ………….eur ročne

Čo budú tvoje výhody? Už len to, že budeš súčasťou veľkého tímu a nie vlk samotár. V jednote je predsa sila!!! Ale reálne výhody získaš pri našich pravidelných celoročne pripravovaných akciách a ponukách tovaru a strihacej techniky. O akciách a zľavách budeš pravidelne osobne informovaný. Taktiež budeš zviditeľnený na silnej stránke, kde si ťa bude môcť vyhľadať oveľa väčšie množstvo potenciálnych klientov

Prečo sa rozhodnúť pre nás? No presne pre to, že sme to MY  Niečo sme vyššie načrtli a veľa toho sa ešte dozvieš keď sa staneš našim členom. Žijeme v celoživotne sa vzdelávacej spoločnosti a my si to plne uvedomujeme. Nestačí len začať, treba sa stále posúvať ďalej a ďalej a ešte ďalej.

Developed by sohailms